Derslik Pvc Zemin Kaplama İstanbul Türkiye

Okul pvc zemin kaplama Eğitim yerleri eğitim kalitelerinin dışında öğrencilere sunduğu hizmetleri hep en iyisi olsun diye çaba göstermektedir. Bunun ile birlikte çocukların veya yetişkin bireylerin okul içerisinde hem hijyenik bir ortam olması ve gelişen son teknolojilere uygun olup sağlık açısından da güvenli olan okul PVC zemin kaplama sistemlerini tercih etmektedirler. Bu malzeme cinsi PVC zemin kaplama ürün grubuna dahil olduğu için dayanıklılık konusunda çok önemli bir malzemedir.

PVC zemin kaplama malzemesi okul içerisinde farklı özellikleri ile farklı odalarda veya sınıflarda kullanılabilmektedir. Zeminde rahat bir yürüyüş keyfi veya yalıtım özelliği ile laboratuvarlarda kullanılabilmektedir. Dersliklerde, spor salonu zeminlerinde veya fen odalarında olmak üzere farklı kullanım alanları ile karşımıza çıkabilmektedir.

Okul PVC Zemin Kaplama Kullanım Alanları

PVC zemin kaplamaları farklı kullanım alanlarına sahiptir. Özelliklerine göre hangi alanda daha iyi sonuç veriyorsa o alanda kullanılabilmektedir. Bu ürünler okullarda derslik zemin kaplama ürünü olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında koridorlarda da kullanılabilmektedir. Bu iki farlı ürün çeşidine beraber bakalım.

Derslik /Sınıf Okul PVC Zemin Kaplama Çeşitleri

Bu ürün çeşidi kullanılması sebebi, okuldaki derslikler ve sınıflarda sessizlik çok önemi olduğu için yalıtım işlemlerinin de iyi olması gerekmektedir. Bu sebeple seçilecek döşeme elemanları bu ihtiyaçlara uygun olacak şekilde belirlenip uygulanmalıdır. Okul PVC zemin kaplama ürünü ise üzerinde güvenli bir şekilde yürünebilen, koşulabilen ve kolaca temizlenebilir yapısı ile okullarda kullanılmaktadır.

Okul PVC zemin kaplama ürünü gibi malzemeler kullanılmadığı zamanlarda bu ortamlarda genlikle ahşap malzemeler kullanıldığı için temizlenme aşamalarında hep soyulma dökülme gibi sorunlar doğurmaktadır. Bu sebeple PVC cinsi malzemeler her zaman daha kolay temizlenilir ve kullanımı daha kolay bir üründür.

Koridor PVC Zemin Kaplama

Bu ürün çeşidi ise okul koridorlarında kullanılan en önemli malzemelerdendir. PVC malzeme türü oldukça dayanıklı ve kaymaz yapısı ile okul koridorlarında kullanılması daha kolay ve güvenli olarak belirenmiş ve neredeyse her okul koridorlarında görülebilmektedir. Bu ürün kaplaması diğer ürün çeşitleri gibi gürültü yapıcı bir formda değildir ve ses yalıtımı ile daha ön plana çıkmaktadır.


Whatsapp ile ulaşın