Pvc Zemin Kaplama Diyarbakır

PVC Zemin Kaplama Diyarbakır zemin kaplama firması, okul, hastane, kreş ofis, spor zemin kaplama fiyatları ve epoksi zemin kaplamaları alanında hizmet vermekteyiz.

PVC Zemin Kaplama Diyarbakır Türkiye, Firması'nın ürettiği en son, Pvc, Vinil, LVT, Spor yer döşemesi modelleri, pvc zemin kaplama fiyatları Diyarbakır’da
Pek çok marka ve desen seçeneği bulunan pvc zemin kaplamaları anti statik ve anti bakteriyel özelliğe sahiptir. İnsan trafiğinin olduğu her yerde yüksek donanımıyla uzun ömrüyle ve düşük bakim maliyeti ile kullanıcılarına avantaj sağlar. Her türlü zemine uygulanabilen PVC kaplama tüm sektörlerin taleplere karşılık vermiştir.

PVC Zemin Kaplama Modelleri
Kompakt, akustik, homojen ve heterojen lvt, karo seçenekleri bulunan pvc beysan zemin kaplama uygulama farkı ile siz müşterilerine sunuluyor.

KULLANIM ALANLARI
Spor salonları ( basketbol, tenis, squash, hentbol) Alışveriş merkezleri, mağazalar, showroomlar, ofisler, Atölyeler, ambarlar, garajlar, marketler, mutfaklar, Okullar, hastane ve tıp merkezleri, Fabrikalar, kimyasal üretim merkezleri.
 

AVANTAJLARI
Dekoratif ve anti bakteriyel
Temizliği kolay
Aşınmaya karşı yüksek dayanımlı
Esnek ve konforlu
Çok sayıda renk alternatifi ve desen çalışması

Proje Çalışmalarınız İçin Bizimle İletişime Geçin

Eğitimli personelimiz gerekli işleri, gerekli malzemelerle gerektiği kadar malzeme kullanarak ve zamanında uygulayarak müşterilerimize en ekonomik fiyat sunmamızı sağlamıştır


Whatsapp ile ulaşın