Pvc Zemin Kaplama Satış & Uygulama

PVC ZEMİN KAPLAMA SATIŞ VE UYGULAMA FİYATLARI

 

PVC zemin kaplama altyapısında kullanılacak Self Levelling Tesviye şapı; sentetik madde katkılı çimento esaslı, kendinden yayılma özelliğine sahip, tekerlekli sandalye yüküne dayanıklı, basma mukavemetine sahip, çatlaksız ve çekmesiz kürlenen, hafif elastik yapıda,kolay kırılmayan özellikte olacaktır. Pvc zemin kaplama Nasıl Yapılır Pvc zemin kaplama Nasıl Yapılır ? Pvc Zemin Kaplama Altyapı Malzemesinin Teknik ve Genel Özellikleri: Yüzeyinde yapıştırıcı kullanımına uygun, belirli bir emiciliğe sahip, çevreye, kullanıcıya ve suya herhangi bir toksik etki bırakmayan çabuk kuruyan, kuruduğunda sert ve sağlam bir yapıya kavuşan nitelikte olacaktır. 1 m²’de 1 mm kalınlık için ortalama sarfiyatı 1,5 kg/m² olan ve tek seferde 5 mm kalınlığa kadar uygulanabilen özellikte olacaktırPvc Zemin Kaplama Nedir? Pvc Zemin Kaplama Nedir? PVC yer kaplama ? Self Levelling şap uygulamasında beton ile şapın aderansını artırmak için kullanılacak beton astarı; sentetik reçine dispersiyonu, sıvı ve doğrudan kullanılabilen, solvent içermeyen, çok iyi yapışma özelliği olan, tozlanmayı engelleyen, ortalama sarfiyatı 100-150 gr/m² olan ve maksimum 1 saatte kuruyan özellikte olacaktır. Pvc Zemin Kaplama Bakımı Pvc Zemin Kaplama Bakımı Uygulama Aşamaları ve şartları (her etap için): Zemin Hazırlığı, Prımer (Astar ) uygulaması, Çimento esaslı Self Levelling Tesviye şapı yapılması, Homojen PVC Zemin Kaplaması yapılması,

FİTNESS (Spor Alanları) Pvc zemin döşemeler

Pvc Zemin Kaplama Hazırlığı PVC zemin kaplamaları

Pvc Zemin Kaplamalar Pvc Zemin Kaplama Sistemleri Pvc Zemin Kaplama Primer (Astar) uygulaması Çimento esaslı tesviye şapı ve tamir harçlarının uygulanmasından önce yüzeye şapın daha iyi yapışmasını sağlamak amacıyla Primer (astar) uygulanacaktır. Ortalama 0,100 – 0,150 kg/ m² verimle, zemine dökülmeden, göllenme oluşmasına izin vermeden, alt zeminde bulunan gözenekleri kapatarak tesviye şapı içerisinde hava kabarcıklarının oluşmasını engelleyecek şekilde ince gözenekli bir rulo ile astar uygulanacaktır. Kullanılacak Primer (astar) sentetik reçine dispersiyonu olacaktır. Beyaz renkte, sıvı ve doğrudan kullanılabilir olacaktır. Solvent içermeyecektir. Çok iyi yapışma özelliğine sahip olacaktır. Tozlanmayı engellemeli ve çabuk kurumalıdır. Mahaller içerisinde emici olmayan yüzeylerde ise neopren esaslı prımer kullanılacaktır.

Pvc Zemin Kaplama Öncesi Çimento esaslı tesviye şapı yapılması Tesviye şapı uygulanacak yüzeyler sağlam, tamamen kuru, temiz, yapışmayı önleyici malzemelerden arındırılmış ve özel primer (astar) uygulanmış olacaktır. Kendiliğinden yayılan, çimento esaslı tesviye şapı (self levelling) zemindeki tesviye hatalarını yok etmek için minimum 2 mm kalınlıkta (ortalama 4,5 kg/m²) olacak şekilde uygulanacaktır. Şap uygulamasının her katmanında primer astar tekrar uygulanacaktır. Uygulama malzemenin kendiliğinden yayılmasını sağlayacak kadar kalın olacak, gaz çıkışını kolaylaştırmak amacıyla kirpi rulo ile tarama yapılacaktır. Uygulama tamamlandıktan sonra en az 36 saat kurumaya bırakılacaktır. Uygulanan tesviye şapı kuruduktan sonra çatlama meydana gelmeyecek, üzerinden süpürüldüğünde tozuma yapmayacaktır. Homojen PVC Zemin Kaplaması yapılması Çimento esaslı tesviye şapı tam olarak kuruduktan sonra homojen PVC zemin kaplama malzemesi döşeme işlemine geçilecektir. Öncelikle belirlenen döşeme planına göre zemin aplikasyonu Dünya’nın en büyük zemin kaplama malzemeleri üreticileriyle iş ortaklığı yürüten Zeminsan Zemin Kaplama olarak sizlere doğru alanda doğru ürünü kullanma konusunda uzman kadromuzla gerekli desteği vermekteyiz. Siz de zemin kaplama alanındaki ihtiyaçlarınız için bir çözüm ortağı arayanlardansanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Whatsapp ile ulaşın